Take me out

Heb je ergens in de krant, op tv of op internet iets gezien over de mannenrok en wil je het met ons delen? Hier is je berichtje op de juiste plaats.
willi
Berichten: 3428
Lid geworden op: 06 apr 2008 17:07

Re: Take me out

Bericht door willi »

Mijn computer heeft ook toen hij nog gloednieuw was geen compatabiliteit gehad met dit soort windows programma's.
Ik denk dat het aan het type computer ligt.
Het is, zoals je kunt lezen een 'zware jongen' Kosten: €3200,00
Het gaat de goede kant op met de rok voor mannen.
Nu nog de starre dresscodebedenkers achter de 'broek' zitten.
Nico uit Gouda
Berichten: 23
Lid geworden op: 05 nov 2007 20:36

Re: Take me out

Bericht door Nico uit Gouda »

Hallo Jos. Jammer dat hij óngeschoren benen had! Hij had daarom een lánge jurk moeten aantrekken met ook wat gemakkelijker lopende schoenen, je kon ècht zien dat hij moeilijk liep. Gek dat men bij de redactie van "Take Me Out" hem op beide feiten niet geeft gewezen! Dit deed ècht afbreuk aan de show van hem. Verder slikte zij het stuk afgebeten ei door terwijl hij het stuk afgebeten ei weer uitspuugde (nota bene voor de camera!). Van een meisje iets eisen wat jezelf niet kúnt is op zích wel een èrg zwak punt van deze man in een jurk!
Hartelijke rok- en jurk-groeten van Nico uit Gouda.
RokSterNL
Beheerder
Berichten: 3050
Lid geworden op: 29 jul 2007 21:24

Re: Take me out

Bericht door RokSterNL »

willi schreef:Mijn computer heeft ook toen hij nog gloednieuw was geen compatabiliteit gehad met dit soort windows programma's.
Ik denk dat het aan het type computer ligt.
Het is, zoals je kunt lezen een 'zware jongen' Kosten: €3200,00
Ja dat zag ik al dat hij behoorlijk zwaar is. Al heeft die van mij een Intel Core processor, is hij van mij ook niet Windows compatibel. Alhoewel ik wel zo'n Microsoft programma speciaal voor de Mac heb. Daar zit Words, Power Point en Exel in. Hij opent documenten van mensen die een Worddocument via een Windows machine sturen zonder problemen. Grafisch zegt men zijn de programma's voor Mac mooier dan voor Windows. Dat even als indirecte info.

Het kan aan je type computer liggen, hoeft niet. Je zou ook eens kunnen kijken of je ergens dat automatisch updaten aan kunt zetten, en of je zelf een hogere versie van Mac OS X kunt draaien op je Mac machine.
Gebruikersavatar
Jos
Berichten: 2118
Lid geworden op: 05 apr 2009 15:07
Locatie: Heerlen

Re: Take me out

Bericht door Jos »

weten jullie zeker, dat het aan de computer ligt; die krijgt altijd overal de schuld van. Ligt het niet gewoon aan de sukkel, die erachter zit.
Oeps wat zeg ik nou weer :D :D :D

Nico, volgens mij was het een ui en geen ei, maar verder heb je volkomen gelijk, maar daar letten ze in dit soort programma's niet op. Het verhoogt alleen de amusementswaarde en dus de kijkcijfers :mrgreen:
een fervent rokdrager
Nico uit Gouda
Berichten: 23
Lid geworden op: 05 nov 2007 20:36

Re: Take me out

Bericht door Nico uit Gouda »

Hallo Jos. Bedankt voor jouw antwoord. Nico. :D
RokSterNL
Beheerder
Berichten: 3050
Lid geworden op: 29 jul 2007 21:24

Re: Take me out

Bericht door RokSterNL »

Jos schreef:weten jullie zeker, dat het aan de computer ligt; die krijgt altijd overal de schuld van. Ligt het niet gewoon aan de sukkel, die erachter zit.
Oeps wat zeg ik nou weer :D :D :D

Ligt het niet gewoon aan de sukkel, niet die erachter zit, maar er voor. :lol:
Plaats reactie