Pagina 1 van 1

goede foto's van mannen in rok

Geplaatst: 11 okt 2011 22:16
door karel
goede avond,
ik kwam dit album tegen op internet, met naar mijn gevoel een aantal uitstekende foto's van mannen in rok, in the wild.

http://www.picturetrail.com/sfx/album/view/22064674

Re: goede foto's van mannen in rok

Geplaatst: 12 okt 2011 10:01
door jan
Goede morgen! Ik had dit al op onze site gezet in de zomer maar omdat er een forumlid in voorkwam moest het er weer af van een moderator. De foto van het forumlid staat er niet meer op.
Inderdaad een heel ontspannende serie foto's die aantonen dat rok dragen voor mannen iets van alle dag is.

Re: goede foto's van mannen in rok

Geplaatst: 12 okt 2011 14:38
door mrcsk
Zekers Jan.
toen heb ik ze ook gezien die foto's.
Wel prachtige bij en leuke.
Maar vind van sommig wel wat sexy bij zijn.

Re: goede foto's van mannen in rok

Geplaatst: 12 okt 2011 17:19
door karel
Dat is wel toevallig Jan,

ik ben het er trouwens mee eens als een forumlid zich niet prettig voelt bij publicatie van een foto waar hij op staat, dat we dan niet moeilijk moeten doen. Ik snap die moderator wel.

Ik vond het mooie foto's omdat je niet zo vaak betrekkelijk ongedwongen, niet geposeerde foto's ziet. Veel van de mannen op de foto's wisten zo te zien wel dat ze gefotografeerd werden maar ze hadden er geen moeite mee. Je ziet mannen op de foto's die helemaal in balans lijken met hun rok. De rok doet er niet toe, is niks bijzonders, lijkt het wel. De mannen zijn of met iets anders bezig, of ze kijken vol zelfvertrouwen recht in de lens. Soms staat er zelfs een trotse vrouw naast.

Dan pas zie je dat een rok mooi kan zijn bij een man. Ik weet wel dat we het hier tegen elkaar zeggen, maar ik had het nog niet zo duidelijk gezien. Er zijn weinig catwalk foto's die dat bereiken. Om te zwijgen van foto's zonder hoofd.

En passant hebben ze een aantal notoire problemen nonchalant opgelost: ik zie weinig foute schoenen, weinig gekke sokken. Ook de bovenkant is in veel gevallen in orde.

Ik leer er in elk geval veel van

Re: goede foto's van mannen in rok

Geplaatst: 08 mar 2012 14:56
door sam
Bovendien staat opd e 2e foto Karli

Re: goede foto's van mannen in rok

Geplaatst: 08 mar 2012 16:41
door willi
Nou, dat ziet er toch prima uit! Met een lekker pilsje, hmmmm.

Re: goede foto's van mannen in rok

Geplaatst: 08 mar 2012 17:06
door jan
Ook leuk om eens te bekijken is:
www.skirts.provocateuse.com.
Bekende en minder bekende mannen in rok of kilt.