Pagina 1 van 1

Hybride Mannenmode

Geplaatst: 29 sep 2011 11:23
door Ludwigcw
Interessant artikel gevonden zie link:

http://issuu.com/marijrynja/docs/essay_ ... tiketten/1

Groetjes
Ludwigcw

Re: Hybride Mannenmode

Geplaatst: 29 sep 2011 13:16
door willi
Androgyne mode.

Ik bemerk dat ik mij met mijn visie, op kleding m/v, steeds vaker gesteund zie door progressieve mode-experts en sociologen.

Zou ’t voor de rust in genderland niet praktischer zijn als alléén mannen die het ‘noodzakelijk’ vinden als ‘seksueel driftige man’ over te komen, zich traditioneel ‘mannelijk’ kleden? Ik bedoel, mannen die als de dood zijn per ongeluk voor een vrouw of een homo te worden aangezien? Alleen die mannen?

Gesettelde mannen, maar ook jongens en mannen die niet dag in dag uit hun penis achternalopen en vinden dat vrouwen hen maar moeten nemen zoals ze zijn; en zo zij dat niet doen – ze dan niet de juiste vrouwen voor hen zijn – zouden zonder maatschappelijk in problemen te geraken zich moeten kunnen kleden in een rok, of panty‘s, of laarzen, of. . . . In androgyne kleding dus.

Vrouwen kunnen zich veroorloven (naar keuze) de stamper van één van de duizenden ‘verschillende’ mooie bloemen in ’t veld te zijn, terwijl de man slechts is toegestaan die ene ‘uniforme bij’ te zijn, om hen te bestuiven.
Waarom laten we de mannen niet gewoon de keuze – de meeldraden van al die bloemen te zijn; het overlatend aan die saaie bijen om, daar waar nodig, het extremere bestuifwerk te doen?