Onana

Heb je ergens in de krant, op tv of op internet iets gezien over de mannenrok en wil je het met ons delen? Hier is je berichtje op de juiste plaats.
Plaats reactie
mrcsk
Berichten: 392
Lid geworden op: 30 okt 2010 17:20
Locatie: oost-vlaanderen,Lebbeke

Onana

Bericht door mrcsk »

Het Nieuwsblad “Eigenlijk zegt hij: ‘Iedereen kan de pot op’” : de rok van Onana is meer dan een statement in macho-voetballand
Het Nieuwsblad .
Spijtig dat ik de foto en tekst kan bijvoegen.
maar' loopt zeer graag in rok(je) dan in lange broek'
laat de vrouwen maar in broeken lopen, en wij mannen in rokken.
DiKo
Berichten: 175
Lid geworden op: 29 aug 2017 08:10

Re: Onana

Bericht door DiKo »

Ik weet echt niet waar je het over hebt!
Voetballer Onana met een rok aan? Dan de vraag : de voetballer of de keeper Onana (t/m vorig jaar Ajax Amsterdam)?
ellen
Berichten: 94
Lid geworden op: 04 dec 2021 16:15

Re: Onana

Bericht door ellen »

Inderdaad, rode duivel Amadou Onana met een rok en er wordt gesteld dat het heel clever is. Ik kan dat enkel maar beamen.

Zie https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20231114_96505878, jammer genoeg wel een paywall.
Gebruikersavatar
Rik
Berichten: 413
Lid geworden op: 10 aug 2019 20:18
Locatie: Belgenland

Re: Onana

Bericht door Rik »

onana.JPG
Dagelijks in rok, in de openbaarheid, boodschappen, dokter of tandarts, de autodealer, kortom, bij iedere gelegenheid, zelden nog broeken tenzij in de winter. Vrouwen lopen vaakst in broeken dus mogen mannen rokken dragen.
Plaats reactie